Medarbetare

På centret arbetar ett fyrtiotal personer. Våra medarbetare har olika bakgrunder och vana av utbildning, utredning och utvärdering. De flesta har mångårig erfarenhet från myndigheter inom säkerhetssektorn.

  1. Anders Johansson

    Samordnare

    +46 8-55342733

    Anders.Johansson@fhs.se

  2. Anna Djup

    Analytiker

    +46 8-55342783

    Anna.Djup@fhs.se

  3. Anna Fornstedt

    Kanslichef, Avdelningschef

    +46 8-55342771

    anna.fornstedt@fhs.se

  4. Annica Holmström

    Administratör

    +46 8-55342790

    Annica.Holmstrom@fhs.se

  5. Bengt Axelsson

    Strategiskt rådgivare

    bengt.axelsson@fhs.se

  6. Bengt Sundelius

    Senior professor

    +46 8-55342701

    Bengt.Sundelius@fhs.se

  7. Björn Palmertz

    Senior analytiker

    +46 8-55342788

    Bjorn.Palmertz@fhs.se

  8. Daniel Sandberg

    Analytiker

    +46 8-55372998

    Daniel.Sandberg@fhs.se

  9. Eric Paglia

    Analytiker

    +46 8-55342796

    Eric.Paglia@fhs.se

  10. Filip Ahlin

    Analytiker

    +46 8-55342785

    Filip.Ahlin@fhs.se

  11. Fredrik Bynander

    Docent, Avdelningschef

    +46 8-55342714

    Fredrik.Bynander@fhs.se

  12. Fredrik Fors

    Universitetsadjunkt

    +46 8-55342776

    Fredrik.Fors@fhs.se

  13. Gunilla Thulin

    Administratör

    +46 8-55342727

    Gunilla.Thulin@fhs.se

  14. Hans Brun

    Analytiker

    +46 8-55342999

    Hans.Brun@fhs.se

  15. Henrik Häggström

    Senior Analytiker

    +46 8-55342784

    henrik.haggstrom@fhs.se

  16. Jenny Deschamps-Berger

    Enhetschef, Sektionschef

    +46 8-55342821

    Jenny.Deschamps-Berger@fhs.se

  17. Kjell Mo

    Senior samordnare

    +46 8-55342665

    Kjell.Mo@fhs.se

  18. Lars Nicander

    Enhetschef, Sektionschef

    +46 8-55342781

    Lars.Nicander@fhs.se

  19. Linnéa Arnevall

    Analytiker

    +46 8-55342786

    Linnea.Arnevall@fhs.se

  20. Magnus Ranstorp

    Docent

    +46 8-55342787

    Magnus.Ranstorp@fhs.se

  21. Malen Wallén

    Strategisk rådgivare

    +46 8-55342511

    Malen.Wallen@fhs.se

  22. Mariana Osihn

    Analytiker

    +46 8-55342774

    mariana.osihn@fhs.se

  23. Mats Koraeus

    Senior analytiker

    +46 8-55342875

    Mats.Koraeus@fhs.se

  24. Michael Malm

    Senior samordnare

    +46 8-55342992

    Michael.Malm@fhs.se

  25. Per Thunholm

    Senior analytiker

    +46 8-55342782

    Per.Thunholm@fhs.se

  26. Per Åke Mårtensson

    Strategisk rådgivare

    +46 8-55342556

    PerAke.Martensson@fhs.se

  27. Petter Narby

    Senior analytiker

    +46 8-55342707

    Petter.Narby@fhs.se

  28. Pär Daléus

    Enhetschef, Sektionschef

    +46 8-55342759

    Par.Daleus@fhs.se

  29. Sofia Levy-Nilsson

    Samordnare

    +46 8-55342792

    Sofia.Levy-Nilsson@fhs.se

  30. Sofie Lindberg

    Analytiker

    +46 8-55342922

    Sofie.Lindberg@fhs.se

  31. Stephanie Young

    Samordnare

    +46 8-55342772

    Stephanie.Young@fhs.se

  32. Viktoria Asp

    Analytiker

    +46 8-55342765

    Viktoria.Asp@fhs.se

Dela: