Sök

Medarbetare

På centret arbetar ett fyrtiotal personer. Våra medarbetare har olika bakgrunder och vana av utbildning, utredning och utvärdering. De flesta har mångårig erfarenhet från myndigheter inom säkerhetssektorn.

  1. Anders Johansson

    Samordnare

    +46 8-55342733

    Anders.Johansson@fhs.se

  2. Anna Djup

    Analytiker

    +46 8-55342783

    Anna.Djup@fhs.se

  3. Anna Fornstedt

    Kanslichef, Avdelningschef

    +46 8-55342771

    anna.fornstedt@fhs.se

  4. Annica Holmström

    Administratör

    +46 8-55342790

    Annica.Holmstrom@fhs.se

  5. Bengt Axelsson

    Strategisk rådgivare

    bengt.axelsson@fhs.se

  6. Bengt Sundelius

    Professor, Strategisk rådgivare

    +46 8-55342701

    Bengt.Sundelius@fhs.se

  7. Björn Palmertz

    Senior analytiker

    +46 8-55342788

    Bjorn.Palmertz@fhs.se

  8. Daniel Sandberg

    Analytiker

    +46 8-55372998

    Daniel.Sandberg@fhs.se

  9. Emmelie Andersson

    Analytiker

    +46 8-55342505

    Emmelie.Andersson@fhs.se

  10. Erik Biverot

    Senior kurssamordnare

    +46 8-55342960

    Erik.Biverot@fhs.se

  11. Filip Ahlin

    Analytiker

    +46 8-55342785

    Filip.Ahlin@fhs.se

  12. Fredrik Bynander

    Docent, Avdelningschef, Univerisitetslektor

    +46 8-55342714

    Fredrik.Bynander@fhs.se

  13. Fredrik Fors

    Universitetsadjunkt

    +46 8-55342776

    Fredrik.Fors@fhs.se

  14. Henrik Häggström

    Senior Analytiker

    +46 8-55342784

    henrik.haggstrom@fhs.se

  15. Jan Eldeblad

    Enhetschef, Sektionschef, Senior kurssamordnare

    +46 8-55342919

    Jan.Eldeblad@fhs.se

  16. Jenny Deschamps-Berger

    Enhetschef, Sektionschef

    +46 8-55342821

    Jenny.Deschamps-Berger@fhs.se

  17. Kjell Mo

    Senior samordnare

    +46 8-55342665

    Kjell.Mo@fhs.se

  18. Lars Nicander

    Enhetschef, Sektionschef

    +46 8-55342781

    Lars.Nicander@fhs.se

  19. Magnus Ranstorp

    Docent, Univerisitetslektor

    +46 8-55342787

    Magnus.Ranstorp@fhs.se

  20. Malen Wallén

    Strategisk rådgivare

    +46 8-55342511

    Malen.Wallen@fhs.se

  21. Mariana Osihn

    Analytiker

    +46 8-55342774

    mariana.osihn@fhs.se

  22. Mats Koraeus

    Senior analytiker

    +46 8-55342875

    Mats.Koraeus@fhs.se

  23. Michael Malm

    Senior samordnare

    +46 8-55342992

    Michael.Malm@fhs.se

  24. Per Åke Mårtensson

    Strategisk rådgivare

    +46 8-55342556

    PerAke.Martensson@fhs.se

  25. Petter Narby

    Senior analytiker

    +46 8-55342707

    Petter.Narby@fhs.se

  26. Sara Sörensen

    Samordnare

    +46 8-55342988

    Sara.Sorensen@fhs.se

  27. Sofia Levy-Nilsson

    Tjänstledig, Samordnare

    +46 8-55342792

    Sofia.Levy-Nilsson@fhs.se

  28. Sofie Lindberg

    Analytiker

    +46 8-55342922

    Sofie.Lindberg@fhs.se

  29. Stellan Orveby

    Verksamhetskoordinator

    +46 8-55342986

    Stellan.Orveby@fhs.se

  30. Stephanie Young

    Samordnare

    +46 8-55342772

    Stephanie.Young@fhs.se

  31. Viktoria Asp

    Analytiker

    +46 8-55342765

    Viktoria.Asp@fhs.se

Dela: